Where basketball happens
Blog > Komentarze do wpisu
EuroBasket 2011 - wszystko jasne. Konkurs rozstrzygnięty

W niedzielę poznaliśmy grupę, w której Polacy zagrają podczas wrześniowego EuroBasketu na Litwie. W Poniewieżu biało-czerwoni zmierzą się z Hiszpanią, Turcją, Litwą, Wielką Brytanią oraz drugą drużyną z dodatkowych kwalifikacji. Bardzo ciekawa, trudna grupa (grupa śmierci) i cieszę się, że zagramy z tak mocnymi zespołami.

A teraz do kwestii poważnych, czyli do konkursu, który ogłosiłem w poprzednim tygodniu. Należało wytypować rywali Polaków, a najszybsza osoba zgarniała super nagrodę - koszulkę reprezentacji Polski. Czas więc ogłosić wyniki (będzie w punktach):

1. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie

2. Nikt poprawnie nie wytypował wszystkich rywali Polaków

3. Tylko dwie osoby poprawnie wskazały na czterech z pięciu rywali Polaków. Szybsza była Małgorzata, do której pojedzie koszulka kibica reprezentacji Polski. Nieco spóźniony Iniemamocny z Warszawy otrzyma nagrodę dodatkową (pocieszenia?) - czapkę EuroBasket 2011.

4. Przyznałem też jedną nagrodę dodatkową (czapkę MŚ Turcja 2010) - otrzyma ją Bartek z Warszawy, który trafił trzech rywali, ale był najszybszym typerem. Swojego maila wysłał niespełna 10 minut po otwarciu konkursu.

5. Nagrodzonym gratuluję, a wszystkim jeszcze raz dziękuję za udział. Kolejny konkurs? No, zobaczymy. Stay tuned.

6. Uwaga porządkowa - jeśli któraś z osób nagrodzonych przez dłuższy czas nie da znaku życia w kwestii odebrania swojego trofeum, nagroda przejdzie na innego, arbitralnie wybranego uczestnika. Do wszystkich nagrodzonych wysłałem już maile z informacją.

poniedziałek, 31 stycznia 2011, michal.owczarek

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: