Where basketball happens
Blog > Komentarze do wpisu
Wytypuj i wygraj

Przypominam o trwającym do soboty (do godz. 23,59) konkursie dla typerów w związku z losowaniem grup EuroBasketu na Litwie. Osoba, która jako pierwsza trafnie wytypuje wszystkich rywali Polaków podczas wrześniowego turnieju i prześle swoje typy pod wskazany adres e-mail, otrzyma myślę fajną, a na pewno pierwszą w historii tego blogu nagrodę - koszulkę kibica reprezentacji Polski koszykarzy (Spalding, rozmiar XL, zdjęcie na dole strony). Gadżet na litewski turniej jak znalazł.

Reguły gry i nagroda w POPRZEDNIEJ NOTCE.

Zgodnie z obietnicą, mam także nagrodę dodatkową, bo maili jest naprawdę sporo (ile dokładnie to pilnie strzeżona tajemnica). Kto ją otrzyma? Zależy to od tego ile będzie trafnych typowań i w ogóle wszystkich maili. Mechanizm jeszcze nie jest znany (może będzie to 50 mail lub 10. poprawny, albo ostatni trafny, który dotrze przed deadlinem. Jeszcze nie zdecydowałem).

Co to będzie za nagroda, a w zasadzie nagrody? Czapki z daszkiem. Ale nie byle jakie - jedna nawiązuje do mistrzostw świata Turcja 2010 (biała, loga FIBA, MŚ, napis: Destination Turkey), z kolei druga ma logo EuroBasketu 2011 i jest w fajnym jasnozielonym kolorze. Z tego co się orientuję, nie można ich nigdzie kupić (przynajmniej ja się nie spotkałem).

Nagrody przyznam arbitralnie, subiektywnie i bez sprzeciwów.

Przypominam, reguły gry i nagroda w POPRZEDNIEJ NOTCE.

PS.

Nadeszło sporo maili, ale nie wszystkie możliwości typowania zostały wyczerpane (jest ich skończona ilość). Dlatego tym goręcej zachęcam do wysyłania swoich propozycji.

Wyniki w niedzielę wieczorem mam nadzieję. Najpierw na twitterze, a potem w uroczystej notce blogowej. Nagrodzeni dostaną oczywiście także maila potwierdzającego.

Typujcie!

czwartek, 27 stycznia 2011, michal.owczarek

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: