Where basketball happens
Blog > Komentarze do wpisu
Hello Brooklyn!

Lokaut w NBA nie oznacza, że tam nic ciekawe się nie dzieje. W takim Nowym Jorku np. się dzieje:

 

Tak, tak. Niemal za rok (28 września) oficjalne otwarcie Barclays Center na Brooklynie. Na inauguracje seria ośmiu koncertów Jay-Z oraz Beyonce. Raper ma to ogłosić w poniedziałek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej razem z deweloperem Brucem Rentnerem oraz burmistrzem Marty'm Markowitzem. Przenosiny Nets z New Jersey na Brooklyn można tym samym uznać za rozpoczęte.

Jak się będzie nazywał zespół? Pierwsze pogłoski o "Brooklyn Ballers" raczej się nie sprawdzą. Wielu wątpiło też w "New York Nets" przede wszystkim z powodu ogromnego podobieństwa do baseballowej ekipy "New York Mets". Teraz wiadomo już, że drużyna po przenosinach będzie nazywać się "Brooklyn Nets". Tu jest oficjalne potwierdzenie.

Choć do pierwszego meczu Brooklyn Nets jeszcze ponad rok, jednak już wiadomo, że najdroższe karnety będą kosztować 15,4 tys. dolarów.

PS.

W związku z meczem o Superpuchar Polski (3 października Prokom zagra z Polpharmą) postanowiliśmy razem ze sklepem Kicks.com.pl zaproponować Wam zabawę typerską "WiW", czyli "Wytypuj i Wygraj!". Konkurs ruszy prawdopodobnie w czwartek. W skrócie: będzie chodziło o wskazanie dokładnego wyniku meczu - kto trafi (albo będzie najbliżej), zgarnie "coś fajnego". Więcej detali, reguły gry, nagrody itp. itd. - w czwartek! Stay tuned!

poniedziałek, 26 września 2011, michal.owczarek

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: bodzio, *.xdsl.centertel.pl
2011/09/27 12:11:07
rap tragedia:(
-
2011/09/27 19:15:12
Nie lubisz - nie słuchaj. Dwóch panów Carter zamiata jak zwykle.